Studio på mellanplan till salu i Marbella

Property ID: R4880506

€368,000

9,200 €/m2


40
1
beds
1
baths
0
terrace
0
plot

Dekorerad med mjuka nyanser av cashmere, nogal, antracit och vitt, är varje lägenhet utrymme utformat för att erbjuda stil och komfort. Loungen, bekväm och ljus, ansluter direkt med en terrass mot Puerta del Avenue Sea, där du kommer att njuta av delvis utsikt över havet, berget och La Alameda Park, mest centrum och besökt staden.
Köket utformat för att integrera med harmoni till loungen, har detta eleganta kök handgjorda snickeri i matta lackerad kassa ton och inre moduler i grafen med egen belysning. Stenbänkskivan omger hela arbetsområdet och är utrustad med avancerade integrationsapparater, lista som ska debuteras. Rummet öppnar till terrassen och dess inbyggda garderob i lackerad cashmere innehåller en grafen interiör med integrerad belysning.
Badrummet, helt öppning, följer en modern och funktionell linje. Ell lägenhet har porslin golv, högkvalitativa möbler, dörrar som sträcker sig från golv till tak lackerade i cashmere och dekoration som blandar modern konst med certifikat och unika marina delar.
Belysning, direkt och indirekt, är strategiskt utformad för att skapa den perfekta miljön när som helst på dagen eller natten.


Funktioner

Climate control

  • Luftkonditionering

Condition

  • Perfekt
  • Nyligen renoverad
  • Nyligen ombyggt

Features

  • lift
    Hiss
  • dresser-wardrobe
    Inbyggda garderober
  • bus-2
    Nära transport
  • Privat terrass

Furniture

  • Fullt möblerad

Kitchen

  • Fullt utrustad
  • Delvis utrustat

Orientation

  • Sydväst

Security

  • 24 timmars säkerhet

Setting

  • Strandnära
  • Nära till hamn
  • Nära till affärer
  • Nära till havet
  • shanty-house-village-1
    Nära till stan
  • Nära skolor

Views

  • Stadsutsikt
  • Utsikt gata

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också